iso belgesi iso belgeleri iso Kalite Yönetim Sistemi iso belgelendirme iso 9001 iso 9001 belgesi iso 9001 Kalite Belgesi
 •  (0232) 364 64 68
 •  (0555) 969 97 99
Karşıyaka Özel Güvenlik Eğitim Kursu
Karşıyaka özel güvenlik
Karşıyaka Özel Güvenlik Kursu
Karşıyaka özel güvenlik
YORUMLAR
 • Karşıyaka Özel Güvenlik

  Abdullah Y. yorum yaptı;

  4. soru ile ilgili, "eksik"
 • Karşıyaka Özel Güvenlik

  Ömer A. yorum yaptı;

  16. soru ile ilgili, "Disari cikip guveli yerde beklemek varken neden kolonlarin yaninda bekliym "
 • Karşıyaka Özel Güvenlik

  Ayhan G. yorum yaptı;

  74. soru ile ilgili, "Ayni soru 26 soru olarak sorulmuş o soruda cevap c şıkkı olarak işaretlenmiş doğrusuda bu bu soruda d şıkkı işaretli cevap hangisi"
 • Karşıyaka Özel Güvenlik

  Hüseyin K. yorum yaptı;

  11. soru ile ilgili, "a"
 • Karşıyaka Özel Güvenlik

  Oktay A. yorum yaptı;

  2. soru ile ilgili, "Karbondioksit en etkilidir. Boğma oalrak"
 • Karşıyaka Özel Güvenlik

  Sultan D. yorum yaptı;

  142. soru ile ilgili, "D"
 • Karşıyaka Özel Güvenlik

  Sultan D. yorum yaptı;

  141. soru ile ilgili, "B"
 • Karşıyaka Özel Güvenlik

  En G. yorum yaptı;

  59. soru ile ilgili, "sorunun devamı yok ."
 • Karşıyaka Özel Güvenlik

  En G. yorum yaptı;

  59. soru ile ilgili, "sorunun devamı yok "
 • Karşıyaka Özel Güvenlik

  En G. yorum yaptı;

  58. soru ile ilgili, "sorunun devamı yok"
DUYURULAR
ALEXA

Guvenlikegitim.com Sitesi Hizmet Şartları, Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar

İşbu siteyi ziyaret eden veya bu sitede sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden herkes, işbu "Hizmet Şartları, Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar" da yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul eder. guvenlikegitim.com’a kayıt yaptırmakla veya guvenlikegitim.com tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu "Hizmet Şartları, Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar" da yer alan hüküm ve şartların tamamıyla bu sitedeki diğer talimatlarla bağlı olmayı kabul ve taahhüt etmektesiniz.

Guvenlikegitim.com, işbu "Hizmet Şartları, Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar" da ve bu sitedeki diğer talimatlarda, dilediği zamanda, dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikler, işbu sitede yayınlandıkları tarihlerden itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaklardır. Değişiklikleri takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır. guvenlikegitim.com’ un, değişiklikleri tarafınıza ayrıca bildirme yükümlülüğü yoktur. guvenlikegitim.com hizmetlerinden yararlanmaya devam etmekle, bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız.

1. Guvenlikegitim.com

"guvenlikegitim.com", Karşıyaka Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi tarafından oluşturulan ve işletilen bir web sitesidir ("Web Sitesi"). İşbu sözleşmedeki "guvenlikegitim.com" terimi, Karşıyaka Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi’ ni ifade etmektedir.

2. Web Sitesi ve Kullanımı Hakkında Bilgiler

2.1 Web Sitesi, özel güvenlik görevlisi olmak ve özel güvenlik görevlisi kimlik kartını yenilemek için eğitim alan öğrencilere deneme sınavları hizmeti sunan elektronik bir ortamdır. Web Sitesi’nin amacı, özel güvenlik görevlisi olmak ve özel güvenlik görevlisi kimlik kartını yenilemek için eğitim alan öğrencilerin deneme sınavları yoluyla sınavlarına hazırlanmalarını kolaylaştırmaktan ibarettir.

2.2 Guvenlikegitim.com, Web Sitesi’nin kullanıcılar tarafından ne şekilde kullanılacağını, ne tür işlemlerin yapılabileceğini, bu işlemlerin ne şekilde yapılacağını, sitenin hangi fonksiyonları ifa edeceğini belirlemeye, Web Sitesi üzerinden yapılacak işlemlere ilişkin sınırlar koymaya, istediği zamanda ve istediği şekilde bunları iptal etmeye, değiştirmeye ve Web Sitesi’nin işletilmesi için gerekli gördüğü tüm tedbirleri almaya tek başına yetkilidir. Guvenlikegitim.com’ un bu yetkisini peşinen kabul etmektesiniz.

2.3 Web Sitesi’nin ve genel olarak sistemin sizin tarafınızdan kullanılması için gerekli her türlü teknik donanım ve yazılımın temini size aittir. Web Sitesi’ni kullanmanızdan dolayı size ait yazılım ve/veya donanımlarınıza gelebilecek zararlardan Guvenlikegitim.com sorumlu değildir.

2.4 Web Sitesi’nden deneme sınavı çözerken, aktif bir facebook hesabı ile Web Site'nin facebook uygulamasını kabul ederek giriş yapacaksınız. Bu facebook hesabınızda uygulama olarak eklenen Web Site'nin uygulamasının silinmesi sorumluluğu size aittir.

3. Sınavlarla İlgili Kurallar

3.1 Medeni hakları kullanmaya ehil tüm gerçek ve tüzel kişiler guvenlikegitim.com’un sunduğu hizmetlerden yararlanabilir. 18 yaşını doldurmamış veya reşit olmayan küçükler, kısıtlılar ve temyiz kudretine sahip olmayanlar, ancak veli veya kanuni temsilcileri vasıtasıyla işlem yapabilirler. Web Sitesi’ni kullanabilmeniz için sizden istenen bilgileri sisteme girmeniz ve işlemleri takip etmeniz gerekmektedir.

4. Kullanıcının Beyan ve Yükümlülükleri

4.1 Web Sitesi’ne, sizin adınıza girilecek tüm bilgilerin doğru olacağını, yanlış, yanıltıcı ve eksik bilgi girmeyeceğinizi, yetkiniz dışında bulunan veya yerine getirme gücünüz olmayan işlemlere tevessül etmeyeceğinizi, bu tür teklif ve kabullerde bulunmayacağınızı ve yaptığınız her işlemde dürüst, iyiniyetli, tedbirli ve basiretli bir şekilde davranacağınızı, Guvenlikegitim.com’un ve diğer kullanıcıların haklarına riayet edeceğinizi, Web Sitesi üzerinden talep ettiğiniz tüm hizmetlerin şartlarını yerine getireceğinizi, sistemi kullanırken, sistemin işleyişini engelleyici veya zorlaştırıcı şekilde davranmayacağınızı beyan, kabul ve taahhüt etmektesiniz.

4.2 İşbu Web Sitesi’ni kullanmanız sırasında, Guvenlikegitim.com’la, sistemle ve sisteme dahil diğer kullanıcı ve kurumlarla ilgili olarak edindiğiniz bilgileri gizli tutmayı ve amaçları dışında kullanmamayı beyan, kabul ve taahhüt etmektesiniz.

4.3 Guvenlikegitim.com’un açık yazılı muvafakati olmadıkça, işbu Web Sitesi vasıtasıyla aldığınız hizmetlerden doğan hak ve yükümlülüklerinizi kısmen de olsa üçüncü kişilere devredemezsiniz.

5. Guvenlikegitim.com’un Sorumlulukları ve Yetkileri

5.1 Guvenlikegitim.com’un sorumluluğu, kullanıcılara Özel Güvenlik Görevlisi Kursunda okutulan derslerden uygun gördüklerine ilişkin deneme sınavlarının elektronik ortamda sağlanması ile sınırlıdır. Guvenlikegitim.com’dan hizmet almış olmanız, sınavlarda başarılı olacağınızın taahhüt edildiği anlamına gelmez.

5.2 Guvenlikegitim.com, önceden bir bildirime veya sizin izninize ihtiyaç duymaksızın, Web Sitesi’nin kullanım amacını, özelliklerini, yapısını, fonksiyonlarını, içeriğini değiştirebilir, sizden ek bilgi ve belgeler talep edebilir, Web Sitesi’ni iptal edebilir, işletilmesini askıya alabilir. Teknik sebeplerden veya yardımcı kişilerin veya üçüncü kişilerin eylem ve işlemlerinden kaynaklanan sorunlar veya Web Sitesi’nin sayfalarındaki dizgi, baskı ve yazım hataları veya zorunlu sebeplerden dolayı da Guvenlikegitim.com mesul tutulamaz. Guvenlikegitim.com, mücbir sebeplerden (deprem, sel, yangın, doğal afetler gibi) dolayı Web Sitesi’ne erişimin kısmen ya da tamamen kaybolmasından da sorumlu tutulamaz.

5.3 Guvenlikegitim.com, sizin kendisine verdiğiniz bilgileri, işbu Web Sitesi’nde verilen hizmetin amacı dışında kullanmayacak ve gizli tutacaktır. Guvenlikegitim.com, işbirliği yaptığı kurumların pazarlama ve promosyon faaliyetleri çerçevesinde size yönelik duyurular yapabilir ve bu amaçla e-postalar gönderebilir. Bu gönderime muvafakat etmektesiniz. Bu faaliyetler, gizlilik yükümlülüğüne aykırılık teşkil etmez.

6. Fikri Mülkiyet Hakları

6.1 İşbu sitede yer alan sınav soruları, ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları Guvenlikegitim.com veya belirtilen ilgilisine aittir ve ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu sitenin ziyaret edilmesi veya bu sitedeki hizmetlerden yararlanılması, sözkonusu fikri mülkiyet hakları konusunda size hiç bir hak vermez. Bu siteyi ziyaret etmek veya kullanmakla, anılan fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemeyi taahhüt etmektesiniz.

6.2 Web sitemiz ve e-posta yoluyla görüş ve önerilerinizi bize bildirebilirsiniz. Guvenlikegitim.com’un, söz konusu görüş ve önerilerinizi istediği gibi kullanma hakkı olduğunu, bu görüş ve önerilerinize cevap verme zorunluluğu bulunmadığını ve bu nedenlerle her hangi bir hak talebinde bulunmayacağınızı peşinen kabul etmektesiniz.

7. Diğer

7.1 Web sitemiz sadece yasal amaçlarla ve kanunlara saygılı olarak kullanılabilir. Bu siteyi kullanmakla, yasalara uygun davranacağınızı taahhüt etmektesiniz. Haksız menfaat elde etmek için doğru olmayan beyanlarda bulunmak, sahte isim ve belge kullanmak gibi eylemler hukuki ve/veya cezai sorumluluklar doğurur. Guvenlikegitim.com, bu tür davranışlara engel olmak için, siteye girişi yasaklamak, şikayette bulunmak gibi uygun göreceği tedbirleri almaya yetkilidir. Ancak, Guvenlikegitim.com’un tedbir alıp almadığına bakılmaksızın, yaptığınız işlemlerin tüm hukuki ve cezai sorumlulukları size ait olmaya devam eder.

7.2 Guvenlikegitim.com, talep edilen bir hizmeti vermeyi kabul edip etmemekte tamamen serbesttir.

7.3 Guvenlikegitim.com, yararlı olacağını düşündüğü haber, ilan, makale, reklam, bilgi ve benzeri hususlara Web Sitesi’nde yer verebilir, diğer web siteleriyle linkler oluşturabilir. Guvenlikegitim.com, bunlarda yer alan bilgi ve yorumların doğruluğunu, amaca uygunluğunu, isabetli olmasını garanti etmez. Kullanıcı bunları kendi sorumluluğu altında değerlendirir. Bu yüzden zarara uğradığı iddiasıyla Guvenlikegitim.com’dan bir talepte bulunamaz. Web sitemizde herhangibir şekilde yer almaları veya web sitemizden onlara "link" sağlanması, diğer kişi ve kuruluşlarla bir hukuki ilişki içerisinde olduğumuz veya bu kişi ve kuruluşların edimlerini, güvenilirliklerini taahhüt ettiğimiz, görüşlerine katıldığımız, onlar adına hareket ettiğimiz veya onlara her hangi bir konuda yetki verdiğimiz veya bunların eylem ve işlemlerinden sorumlu olduğumuz anlamına gelmez. Tarafımızdan açıkça verilmeyen hiç bir taahhüt guvenlikegitim.com için bağlayıcı olmayacaktır.

7.4 Web sitemiz kanalıyla alacağınız hizmetler nedeniyle aramızda bir ihtilaf olması durumunda, bu ihtilafa Türk hukuku uygulanacak ve İstanbul (merkez) mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacaktır.

7.5 Guvenlikegitim.com, yasal tebligat yollarının yanısıra, işbu Web Sitesi’nde belirtilen hizmetler kapsamında size yapacağı bildirim, ihbar ve ihtarları elektronik haberleşme kanallarıyla (e-posta vs.) da gönderebilir. Bu şekilde yapılan tebligatlar geçerli sayılır.

7.6 Guvenlikegitim.com, burada belirtilen sistemi mevcut haliyle kullanıma sunmaktadır. Sistemin kesintisiz işleyeceği veya belli kriter ve ihtiyaçları karşılayacağı yönünde hiç bir taahhütte bulunmamaktadır. Hizmetin verilmediği, hizmet şartlarının ihlal edildiği ve/veya sizin veya üçüncü kişilerin zarara uğradığı iddialarıyla veya diğer sebeplerle Guvenlikegitim.com’dan hiç bir talepte bulunamazsınız.

İşbu Hizmet Şartları, Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar’da yer alan hükümler ve bu hükümlerde Guvenlikegitim.com tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Guvenlikegitim.com ile sizin aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Guvenlikegitim.com’a karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve hak ileri sürülemez.

Karşıyaka Özel Güvenlik
Karşıyaka Özel Güvenlik
facebook.com/buberahmet

Tasarım ve Kodlama :By BlueDay